Taksówką po Wrocławiu

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
domasław75
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 21:12

Taksówką po Wrocławiu

Post autor: domasław75 »

Cześć wszystkim! Pewnie niektórzy z was korzystają rzadziej lub częściej z taksówek, mam rację? Jaka firma we Wrocławiu ma waszym zdaniem najatrakcyjniejszą ofertę? Dużo dobrego mówi się o royaltaxi.pl. Faktycznie warto z nimi jeździć?
Awatar użytkownika
Jacenty-95
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 8:37

Re: Taksówką po Wrocławiu

Post autor: Jacenty-95 »

Osobiście jestem zdania, że Royal Taxi ma bezkonkurencyjną ofertę. Zapewniają nie tylko przejazdy, ale i usługi dla firm, lokali gastronomicznych i inne. W dodatku pracują tam bardzo sympatyczni kierowcy, którzy sprawnie poruszają się po mieście. Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 117
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: Taksówką po Wrocławiu

Post autor: cinno »

Weźcie też pod uwagę Wynajem samochodów Wrocław tym bardziej, że Comfortcar ma świetne warunki najmu dla swoich klientów, a dla stałych klientów przewidziane są rabaty. Ja korzystam z ich usług co najmniej raz w miesiącu od około roku i nigdy nie miałam żadnej przykrej sytuacji.
rószaj

Re: Taksówką po Wrocławiu

Post autor: rószaj »

Taksówką dotarliśmy do hotelu https://www.hotelsleep.pl/pokoje/ , który wybraliśmy na główne miejsce noclegowe. Oferta https://www.hotelsleep.pl/pokoje/ całkowicie sprostała naszym wymogom na tym polu. Otrzymaliśmy szansę wypoczynku w komfortowych pokojach, które pozwoliły na relaks po trudach związanych z codzienną pracą.
ODPOWIEDZ