Spotkanie biznesowe

Różniaste różności!
Ewuś

Spotkanie biznesowe

Post autor: Ewuś »

Jeżeli szukasz fajnej restauracji w której możesz odbyć spotkanie biznesowe to wydaje mi się, że najlepszym wyborem w stolicy będzie restauracja u Wieniawy. Znakomite miejsce do spotkań z kontrahentami ale nie tylko. Elegancki i nowoczesny wystrój z zachowaniem tradycji a także polska kuchnia.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 44
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: Spotkanie biznesowe

Post autor: cinno »

Powiem ci szczerze, ze wybór restauracji na takie spotkanie biznesowe czy tym bardziej na imprezę firmową, to wcale nie proste zadanie. Wiem o czym mówię, bo sama w lipcu orgzizowałam takie przyjęcie. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę https://www.ranchopodbocianem.pl i to był strzał w dziesiątkę. Obsługa i jedzenie pierwsza klasa!
kuchić

Re: Spotkanie biznesowe

Post autor: kuchić »

Spotkanie biznesowa można zrobić praktycznie w każdej restauracji. Wszystko zależy od tego czego tak konkretnie oczekujemy od danego miejsca. Bo na przykład ja byłam w Restauracji Akademia w Warszawie w której to króluje tradycja. I to oczywiście widać i czuć poprzez dania jakie tutaj serwują. Bo tradycja dla nich bardzo ważna jest także dania kuchni regionalnej bardzo smaczne są. Także tutaj z pewnością spotkanie biznesowe będzie na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ