skutki uboczne antykoncepcji

Różniaste różności!
hełka

skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: hełka »

Czy wy tez macie bóle głowy po antykoncepcji? Szczerze to juz mi głupio chodzić do mojego gina i prosić o zmianę... ale szczerze to mam dosyć ,nie wiem na jaka by tu zmienić, moze ktoś mi coś doradzi. Kazda z moich koleżanek stosuje cos innego i szczerze nie wiadomo któej słuchac....:)
Farniłowska

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: Farniłowska »

No niestety musisz chodzić jak cos jest nie tak. Teraz lekarz ma ogromne mozliwości przepisania róznych środków https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... ec-plinta/ Ja zawsze ide jak cos mi w antykoncepcji nie pasuje, to ona ma być dla mnie a nie odwrotnie
hełka

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: hełka »

Farniłowska pisze: ↑31 mar 2021, 23:59 No niestety musisz chodzić jak cos jest nie tak. Teraz lekarz ma ogromne mozliwości przepisania róznych środków https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... ec-plinta/ Ja zawsze ide jak cos mi w antykoncepcji nie pasuje, to ona ma być dla mnie a nie odwrotnie
A co stosujesz?
Farniłowska

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: Farniłowska »

Biore belare, oczywiście nie od razu mi lekarz dobrał odpowiednia antykoncepcje ,ale przy tej którą teraz biorę nie miewam ani bóli głowy ,ani spadku libido. Pomogły mi na dokuczliwy pms. Więc same plusy jk dla mnie, wczesnej miałam mocne i długie miesiączki a teraz krwawienie z odstawienia trwa kilka dni.
pantONOwśki

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: pantONOwśki »

Niedawno moja narzeczona zaczęła stosować takie tabletki antykoncepcyjne i dowiedzieliśmy się, że te które ona będzie przyjmować mogą powodować nadmierny wzrost wagi. Raczej jest to rzadko spotykane, bo przeważnie przy takich tabletkach się chudnie. Co o o tym sądzicie?

___
mobile legends hack
Farniłowska

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: Farniłowska »

Ogólnie po antykoncepcji się nie tyje, jeśli już ktoś przybiera na wadze to z jedzenia, może mieć po prostu zwiększony apetyt, ale jeśli wystąpią jakieś środki uboczne to warto iść do ginekologa i nie ma powodu do rezygnacji ze stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Jest wiele preparatów, spośród których lekarz wybierze antykoncepcję najbardziej dostosowaną do potrzeb kobiecego organizmu.

notatka biograficzna leonarda da vinci
pać

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: pać »

Myślę, że najlepiej byłoby udać się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie, tam mają dobrych ortopedów. Także przeprowadzą odpowiednie badania i sprawdzą co dokładnie się stało. Lepiej wybrać się do specjalisty, bo po co ma dziać się złego. A tak to chociaż zaproponują jakąś maść czy inny sposób leczenia.
Awatar użytkownika
pólka
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:50

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: pólka »

Sporo też tutaj zależy od naszego organizmu tak naprawdę, u mnie kolei nie pojawiły się żadne skutki uboczne. Oczywiście byłam nastawiona na najgorsze, ale jak się okazało mój organizm zaakceptował tabletki vines praktycznie cały czas czułam się po prostu dobrze.
Óla

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: Óla »

Kobiety najczęściej boją się tego, że takie tabletki zmniejszają libido, ale nie jest to aż tak pewny efekt uboczny. Piszą o tym na https://seksuologonline.pl/blog/porady/ ... -a-libido/ Ogólnie czasami tabletki antykoncepcyjne mogą nawet zwiększyć libido... Ciężko tak naprawdę stwierdzić jak mogą zadziałać na kobietę takie środki...
Moniśka

Re: skutki uboczne antykoncepcji

Post autor: Moniśka »

Niestety antykoncepcja nie daje 100% gwarancji, w przypadku zajścia w nieplanowaną ciążę i braku chęci posiadania dziecka jest wyjście. O tym jak legalnie przerwać ciążę dowiecie się ze strony kliniki Stonava. W krajach jak Czechy prawo do aborcji przysługuje każde kobiecie, a z Polski do Czech jest niedaleko zwłaszcza gdy mieszka się na południu Polski.
ODPOWIEDZ