samodzielna księgowość online

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
lexixd
Posty: 58
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:12

samodzielna księgowość online

Post autor: lexixd »

Cześc, ostatnio popularna staje się księgowośc online z tego co widzę. Korzystacie z takiej? Ja sądzę, że to ciekawa alternatywa, gdyż programy takie jak https://wfirma.pl/ksiegowosc mają wiele funkcji. Ten ma funkcje fakturowania, integracji z magazynem, zarządzania sprzedażą, funkcje kilometrówek i wiele więcej, a kosztuje grosze. Korzystacie z takiej księgowości?
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: samodzielna księgowość online

Post autor: kimi »

Oczywiście możesz to zrobić w ten sposób ale bezpieczniejszym rozwiązaniem według mnie będzie wirtualne biuro i usługi księgowe oferowane przez TAX Service z stolicy. Dzięki nim dostajesz adres w dobrej lokalizacji w atrakcyjnej cenie oraz masz wsparcie specjalistów z księgowości i doradztwa. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Ontił

Re: samodzielna księgowość online

Post autor: Ontił »

My zdecydowaliśmy się na współpracę z Ksiegowosc24 i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Jednocześnie jest w pełni stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem obsługi dodatkowych funkcji tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy oraz w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na wsparcie ze strony ich obsługi technicznej. Zajrzyj nahttps://ksiegowosc24.pl/produkt/program-do-faktur/ i też sprawdź go sobie przez 30 dni za darmo.
Małgosia

Re: samodzielna księgowość online

Post autor: Małgosia »

Melpe jest innowacyjnym programem wspierającym przedsiębiorców w codziennej pracy. Dzięki skorzystaniu z niego, w prosty sposób wystawisz fakturę w różnych walutach. Sam program do faktur również wspiera zagranicznych przedsiębiorców, ponieważ można wybrać dowolną wersję językową. Wcale nie potrzebujesz szerokiej wiedzy na temat księgowości, żeby zarządzać swoją firmą za pomocą prostego i intuicyjnego programu, do którego w gratisie dostajesz pomoc techniczną świadczoną przez doświadczonych pracowników.
Danuśka

Re: samodzielna księgowość online

Post autor: Danuśka »

Możesz prowadzić księgowość online ale czasami lepiej zlecić to zewnętrznej firmie zwłaszcza jeśli masz duże przedsiębiorstwo i przykładowo wchodzą dodatkowe rozliczenia jak ceny transferowe. Firmy z podkarpacia mają ułatwioną sprawę bo działa tam firma https://innovation.net.pl/ która bez problemu ogarnie takie tematy. Dzięki nim będziesz mieć porządek w papierach i święty spokój.
ODPOWIEDZ