Ręczne dłuta stolarskie

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Zdziśka
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:49

Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: Zdziśka »

Masz ochotę zakupić ręczne dłuta stolarskie? Potrzebujesz dłuta do drewna? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą https://www.narzedziak.pl/category/narz ... horizontal. W tym sklepie kupisz najlepsze narzędzia stolarskie.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: kimi »

Zależy kto czego potrzebuje i do czego narzędzia mają być przeznaczone? Jeśli mają to być narzędzia do przemysłu to najlepiej skontaktować się z tą firmą https://stmech.eu/ Dostarczają narzędzia elektryczne i pneumatyczne oraz maszyny takie jak obrabiarki czy frezarki. Wszystko w najlepszej jakości i cenie. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze dla twojej firmy jeśli masz profesjonalną produkcję.
Awatar użytkownika
San Miguel
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:50

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: San Miguel »

Przy obróbce czy to drewna czy metalu, niezależnie czy jest to praca ręczna, czy posiadamy odpowiednie maszyny, ważne jest żeby używać dobrej jakości osprzętu. Jeśli zajmujecie się takimi pracami to z pewnością przyda Wam się link do strony świetnie wyposażonego sklepu Artykuły Techniczne https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... intow.html. Mają w ofercie mnóstwo narzędzi i oprzyrządowania maszyn jak noże tokarskie, frezy, gwintowniki i inne, a wszystko wyłącznie z wysokiej jakości stopów.
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: cubanka »

kimi pisze: ↑04 lis 2019, 19:00 Zależy kto czego potrzebuje i do czego narzędzia mają być przeznaczone? Dostarczają narzędzia elektryczne i pneumatyczne oraz maszyny takie jak obrabiarki czy frezarki. Wszystko w najlepszej jakości i cenie. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze dla twojej firmy jeśli masz profesjonalną produkcję.
Dobrze wiedzieć, u nas w firmie mamy już dość wiekowy sprzęt który lubi się zepsuć ale na szczęście dostaliśmy namiary na świetny serwis od pneumatyki https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ i teraz przynajmniej żadna usterka nam nie straszna bo panowie robią co mogą i zjawiają się szybko na miejscu

kofiszop
Awatar użytkownika
Kawosz
Posty: 42
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:56

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: Kawosz »

Teraz tak rzadko używa się narzędzi ręcznych...tylko elektronarzędzia, obrabiarki CNC...takie rzeczy wiem gdzie kupić .
pięrce

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: pięrce »

to fakt, ja w pracy w sumie rzadko ręcznych rzeczy używam, dużo częściej maszyny i elektronarzędzia, niedawno okupiłem kilka nowych sprzętów od aeg, znalazłem ich sklep na allegro w strefie marek, niezłe ceny tam mają
galarerki

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: galarerki »

Sami na pewno wiecie, że cięcie laserem stali jest kosztowne, jeśli nie wie się, do kogo się zgłosić. I ja w tym względzie sprawdzam sobie niektóre kwestie i na razie firma FASANIO wychodzi całkiem dobrze. Z tego, co wiem, oni dodatkowo dbają także na przykład o to, co ma nam pomóc w wędzeniu.
BEZCYKLOWA

Re: Ręczne dłuta stolarskie

Post autor: BEZCYKLOWA »

Patrzę jak wygląda ciecie laserem na zamówienie dla firmy i są tutaj naprawdę różne opinie, często skrajne. Jedni mówią, że warto szukać i na pewno się coś znajdzie, inni, że należy mieć konkretne firmy w podorędziu. Jak u Was to wyglądało?
ODPOWIEDZ