protetyka w Gdyni - gdzie ?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: arenta »

Kochani podzielicie się namiarem na sprawdzonego stomatologa, który zajmuje się też leczeniem protetycznym w Gdyni ? szukam kogoś, kto byłby w stanie mnie przyjąć jakoś niebawem :) z góry dzięki!
Awatar użytkownika
tymonka
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:52

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: tymonka »

ja polecam platinum dent, znajdziesz ich na placu Górnośląskim. Dr Renata przyjmuje normalnie, oczywiście z zachowaniem całego tego reżimu sanitarnego :)
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: arenta »

super baaardzo Ci dziękuje za informacje. a Ty się u niej leczysz? Robiłaś jakaś protetykę ? ja mam do wstawienia 2 koronki albo i mostek to już specjalista musi ocenić.
Awatar użytkownika
tymonka
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:52

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: tymonka »

tak robiłam licówki no i poza tym regularnie się tu lecze :) i ja i moja rodzinka cała. Dr Renata to mega sympatyczna osoba, wyrozumiała i cierpliwa. Leczenie bezbolesne i skuteczne :) zadzwon i dopytaj o wolny termin :)
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: arenta »

dzięki tymonka :) już dzwoniłam i jestem umówiona na wizytę zaraz po tym długim weekendzie także na pewno dam znać co i jak :)
Awatar użytkownika
Fill8iry
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:18

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: Fill8iry »

ciekawe jak z terminami.
-
stoiska reklamowe
Awatar użytkownika
Rrir5ter
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 17:06

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: Rrir5ter »

nie znam żadnego z tego miejsca.
-
oznaczenie ce
Awatar użytkownika
tymonka
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:52

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: tymonka »

terminy to mocno indywidualna sprawa, wszystko zależy od obłożenia w danym czasie :) trzeba dzwonić i się dowiadywać. Teraz gabinet działa w ramach reżimu sanitarnego wiec tych pacjentów siłą rzeczy jest mniej niż zwykle. Daj znać arenta koniecznie jak wrażenia po wizycie :)
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: arenta »

tymonka raz jeszcze dziękuje za informacje na temat dr Renaty i tej kliniki :) byłam na konsultacji, został przygotowany plan leczenia, kosztorys itd. zaczęłam leczenie :) będzie dość skomplikowane bo kilka zębów trzeba przeleczyć jeszcze raz kanałowo ale potem będzie pięknie :) jestem dobrej mysli :)
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 28
Rejestracja: 03 wrz 2019, 9:32

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: Doris »

Nie jestem z Gdyni, ale uważam, że warto dojechać do innego miasta, żeby mieć pewność, że zabieg będzie profesjonalny. Słyszałam, że licówki wykonuje dr Michał Rotsztejn z kliniki https://licowki-porcelanowe.pl/ . Pierwsza wizyta jest za darmo, a pacjenci po zabiegu dostają 12 miesięcy gwarancji. Zabieg jest tańszy, bo oni sami robią licówki.
jonezą

Re: protetyka w Gdyni - gdzie ?

Post autor: jonezą »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/zniec ... ,p31131168

olej kokosowy rafinowany do smażenia
ODPOWIEDZ