Płaca za pracę.

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 336
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Płaca za pracę.

Post autor: kira29 »

Świadomość tego, ile możesz otrzymać za swoją pracę jest niezwykle ważna. To ile zarabiasz ma ogromne znaczenie dla Ciebie jak i całej gospodarki. Warto zatem wiedzieć, ile wynosi płaca minimalna w naszym kraju w roku 2019 :) Na stronie https://pozyczkolog.pl/pl/minimalna-kra ... to-i-netto znajdziesz wszystkie potrzebne informacje tej sprawie.

ława drewniana z szybą
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Płaca za pracę.

Post autor: Diana »

Na pewno na dużo większe zarobki można liczyć za granicą, na przykład pracując w Austrii. Widziałam ostatnio na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 0/austria/ bardzo dużo ofert właśnie w tym kraju, polecam się tam rozejrzeć, a nuż jakaś oferta przypadnie Wam do gustu i postanowicie z niej skorzystać :)
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: Płaca za pracę.

Post autor: arenta »

ja też pracuje za granicą od kilku dobrych lat i to prawda, zarobki tu są nieporównywalnie lepsze niż w Polsce. Pewnie sporo zalezy od tego jaki zawód wykonujemy. Ja jestem opiekunką osób starszych, wyjezdzam z agencją Dolce Vita. Oferują korzystne stawki, pensje zawsze sa wypłacane w terminie. Jest umowa, premie, zapewniony dojazd na miejsce pracy.
Awatar użytkownika
netpozyczka24
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:45

Re: Płaca za pracę.

Post autor: netpozyczka24 »

Jeśli płaca jest za niska na pokrycie nagłych wydatków można np. skorzystać z portalu pożyczkowego https://www.netpozyczka24.pl/ i dopożyczyć brakującą kwotę.

hempszop nasiona
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Płaca za pracę.

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam do zatrudniania pracownicy z Azji w Polsce

asymetria twarzy operacja
ODPOWIEDZ