Obsługa informatyczna

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Obsługa informatyczna

Post autor: kira29 »

Prowadząc swoją własną działalność na pewno wiesz, że niezwykle ważne jest zadbanie o kwestie IT. Dlatego też, jeśli Twoja firma nie może lub nie ma takiej potrzeby, robić to samodzielnie zainwestuj w ludzi, którzy się na tym znają. Postaw na http://ngsolutions.pl którzy w tym temacie mają ogromną wiedzą oraz doświadczenie i na pewno świetnie sobie z tym poradzą.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: Diana »

A czy macie wdrożone w Waszej firmie jakieś nowoczesne systemy informatyczne? Pamiętajcie, że jeśli na przykład zdecydujecie się na nowoczesny system SAP, bardzo ważne będzie też jego utrzymanie. Na stronie http://www.spacar.com.pl/jak-wazne-jest ... stemu-sap/ jest nawet na ten temat całkiem ciekawy artykuł, polecam się zapoznać ;) Na pewno przyda Wam się wtedy pomoc profesjonalistów, którzy zajmują się z tym na co dzień.
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: rasta »

tak, u nas jest coś takiego
Awatar użytkownika
monia
Posty: 31
Rejestracja: 25 wrz 2019, 14:02

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: monia »

No pewnie, że outsourcing usług IT jest nadal doceniany, u nas taka pomoc it warszawa jest wręcz niezbędna, w przeciwnym razie trzeba na etacie zatrudniać informatyka a to już droga sprawa
weleks

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: weleks »

Niestety w dalszym ciągu wiele osób, nawet tych prowadzących firmy nie ma pojęcia co to jest outsourcing A szkoda, bo to niesamowicie praktyczny wynalazek i często dzięki temu można spore pieniadze zaoszczedzic
Łukasz

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: Łukasz »

Prowadząc firmę jesteś pewnie świadomy tego jak ważne są kwestię związane z IT. W moim przypadku postanowiłem skorzystać z usług profesjonalistów którzy wiedzą co robią i jestem pewien że wszystko jest tak jak powinno być. Polecam wam skorzystać z wsparcie informatyczne dla firm , ta firma posiada duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 116
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: Obsługa informatyczna

Post autor: cinno »

Uważam że obsługa informatyczna to codzienna praca skoncentrowana na zapobieganiu awariom urządzeń – monitorowaniu i kontrolowaniu ich stanu technicznego – oraz pomocy użytkownikom, a takie zadania najlepiej zlecać jest doświadczonym firmom zewnętrznym. Sprawdźcie https://enicom.pl/ Uważam, ze warto.
ODPOWIEDZ