kurs makijażu ślubnego

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Marcelina_95
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 17:04

kurs makijażu ślubnego

Post autor: Marcelina_95 »

Dziewczyny, jeśli zajmujecie się makijażem ślubnym, to chodzicie na takie kursy jak kurs makijażu ślubnego, żeby podnosić swoje kwalifikacje? Czy przy szukaniu pracy certyfikaty z takich szkoleń sa brane pod uwagę? Czy może lepiej mieć jakieś swoje portfolio? Zdjęcia dziewczyn, którym robiło się tego typu makijaż? Jak myślicie? Jakie sa Wasze doświadczenia?
Patrixaa

Re: kurs makijażu ślubnego

Post autor: Patrixaa »

Niedługo czeka mnie ten wielki dzień i postanowiłam, że makijaż wykonam sama. Mam umiejętności i trochę doświadczenia (nie jako profesjonalna makijażystka, ale raczej taka okazyjna). Postanowiłam, że postawię na nieco mocniejszy makijaż, bo akurat dobrze zgra się z suknią i ogólną oprawą ślubu. Mam tu na myśli mniej więcej coś takiego https://elixirbynature.pl/makijaz-oka-k ... jsc/b_mrcq. Nie wydaje się on skomplikowany, ale trochę pracy trzeba włożyć. Zastanawiam się jednak nad wybraniem innych, rzadziej spotykanych kolorach. Co myślicie o makijażu w kolorze butelkowej zieleni? Kusi mnie, żeby taki właśnie zrobić, ale z drugiej strony myślę, że to może być przesada. Szukam inspiracji w internecie, ale jeszcze nie trafiłam na zdjęcia panny młodej w podobnym makijażu. Boję się, że będzie on prezentował się komicznie. Myślałam też o kolorach takich jak grafit lub czerń i srebrne pigmenty. Nie wiem jednak, czy wytrzymają ceremonię i wesele do białego rana. A nie chcę pakować na twarzy litry utrwalacza, bo później cera prezentuje się okropnie. Następnego dnia pojawiają się krostki i ogólnie nie wygląda to dobrze.

Wracając jednak do tematu kursu makijażu ślubnego, to chętnie wzięłabym w takim udział, o ile byłby w moim mieście. Niestety mieszkam w niedużej miejscowości, więc perspektywy takiej nie ma. Pozostają kursy i szkolenia online, a to nie to samo. Najbliższy kurs, którym byłam zainteresowana, odbywał się 120 km ode mnie i trwał 3 dni. Niestety, nie jestem w stanie wygospodarować czasu na tak daleką podróż.

bluza pitbull terror inc
TatumAllen

Re: kurs makijażu ślubnego

Post autor: TatumAllen »

Zawsze zwracaj uwage na produkty kosmetyczne i materialy jednorazowego uzytku, ktore salon kosmetyczny wykorzystuje w swojej pracy. To gwarancja jakosci i bezpieczenstwa. W CHILA - https://chila.pl/ znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wysokiej jakosci pracy swojego salonu kosmetycznego.
ODPOWIEDZ