koronawirus-help

Różniaste różności!
mechuś

koronawirus-help

Post autor: mechuś »

ostatnio tak dużo się na ten temat mówi,osobiście jestem tym wszystkim przerażona i przytłoczona,nie wiem co robić,jak się uchronić przed wirusem we własnym domu?
Awatar użytkownika
Zawilka
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:57

Re: koronawirus-help

Post autor: Zawilka »

We własnym domu,warto stosować szeroko rozumianą dezynfekcję.Nie tylko trzeba dezynfekować dłonie,ale też,a może właśnie przede wszystkim wszelkiego rodzaju powierzchnie, a nawet pomieszczenia.Do tego warto używać profesjonalnego środka EpidAir https://epidair.com/ Środek działa szybko,skutecznie poradzi sobie z bakteriami,wirusami i grzybami,dezynfekowane powierzchnie pozostawia suche i gotowe do użytkowania.
Paweł

Re: koronawirus-help

Post autor: Paweł »

Polecam zajrzeć na stronę http://testynakoronowirusa.plikoschron.pl/ mają tam informacje dotyczące zakażenia koronawirusem. Myślę, że znajdziesz informacje, które pomogą Ci z walką zarówno z chorobą, jak i ewentualnymi powikłaniami. Coraz więcej ludzi nie przestrzega zasad, przez co epidemia nie ma końca, dlatego zastanówmy się, zanim ściągniemy maskę w miejscu publicznym. Myjmy też często ręce i dezynfekujmy je przed wejściem i po wyjściu ze sklepu. Pomoże to nam wszystkim uchronić się przed chorobą.
ryśka

Re: koronawirus-help

Post autor: ryśka »

Gdy czujesz, że rozkłada cie choroba to przede wszystkim trzeba szybko wybrać się na testy na SARS-CoV-2, które można zrobić w https://www.alablaboratoria.pl/20042-coronavirus . Nawet nie potrzebujesz skierowania by wykonać test, co ważne koszty też nie są wysokie
róża

Re: koronawirus-help

Post autor: róża »

Staram się być zawsze na bieżąco jeśli chodzi o wiadomości związane z koronawirusem bo jednak obawiam się tej pandemii, dlatego też często zaglądam do https://niezalezna.pl/kategoria/koronawirus , dzięki czemu wiem jaka jest aktualna liczba zachorowań, a także jakie są zmiany w obostrzeniach. Dla mnie ten portal jest najwiarygodniejszy
pączek1

Re: koronawirus-help

Post autor: pączek1 »

Moim zdaniem o koronawirusie powinniśmy przede wszystkim wiedzieć co nie co. Warto się doedukować w tym temacie dlatego polecam artykuł https://dragonmask.pl/blog/badz-gotowy- ... zczepionka . Znajdziecie tam wiele ciekawostek dotyczących tego wirusa.
kaluśka88

Re: koronawirus-help

Post autor: kaluśka88 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestować w testowanie zdrowia swoich pracowników. Chętnie poznam wasze odpowiedzi i porady na temat skutecznepracy w biurze na stałe. U nas jest hybrydowo. https://testujemy.org Co o tym sądzicie? Jakie mieliscie wyniki testów? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ