Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Diamencik
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2019, 15:50

Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: Diamencik »

Dlaczego warto wybrać prywatną szkołę w Łodzi: https://szkolaeuropejska.pl? Edukacja dwujęzyczna, szeroki wybór specjalizacji, wysokie wyniki nauczania oraz międzynarodowe certyfikaty – to tylko niektóre z zalet tej szkoły.
Awatar użytkownika
tymonka
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:52

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: tymonka »

Ja myślę, że w każdym większym mieście jest kilka tego typu placówek. Ja mieszkam w Warszawie i tu moge szczerze polecić podstawówkę mojego syna - Te Vizje na Ochocie. Prestiżową placówka, która oferuje uczniom edukację na wysokim poziomie i możliwość uczestnictwa w ciekawych zajęciach dodatkowych.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: kira29 »

Niezależnie od tego jaką szkołę wybierzesz, pomoce naukowe zawsze się przydadzą. Są one częścią podstawowego kształcenia. Dlatego też polecam skorzystać z https://sklep.nowaera.pl/ gdzie znajdziesz wiele ciekawych elementów oraz pozycji literatury, które pomogą w rozwoju wiedzy i umiejętności u Twojego dziecka.
Awatar użytkownika
RobbyB
Posty: 75
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:58

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: RobbyB »

W mojej szkole prywatnej mają przedmioty z tego sklepu https://mojebambino.pl/3200-pracownie-przedmiotowe . Nic dziwnego, bo to naprawdę się sprawdza jeżeli chodzi o uczenie dzieci. Znacznie chętniej podchodzą do tematu, a mając takie materiały naukowe znacznie szybciej się uczą. To naprawdę ważne w skutecznym uczeniu dzieci. Mają w tym sklepie dosłownie wszystko.
Pomóż komuś, a zrobisz sobie wroga.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: pistaka »

Jeśli będziecie mieli problem ze znalezieniem podręczników to polecam https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola. Sama zamawiam tam książki i jeszcze nie spotkałam sytuacji bym nie mogła znaleźć danego tytułu
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:46

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: Kasia »

Moja córka dopiero w tym roku kończy przedszkole prywatne Kraków lecz ja już teraz powoli zaczynam szukać odpowiedniej szkoły. Na pewno wiem że będzie to prywatna placówka, bo jestem bardzo zadowolona z przedszkola i mam nadzieję że w szkole będzie podobnie. Znacie jakąś sprawdzoną szkołę podstawową w Krakowie?
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: Diana »

A jakie szkoły językowe polecacie? Pytam, ponieważ chciałabym się gdzieś zapisać na kurs hiszpańskiego.... póki co trafiłam na całkiem niezłą ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Jak sądzicie, czy Szkoła Językowa ProfiLingua będzie dobrym wyborem?
Ludwiką

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: Ludwiką »

Jeśli z Wasze dziecko dobrze się uczy, ale z różnych względów nie może pość do wymarzonej szkoły średniej, to może warto pomyśleć o zgłoszeniu do Fundacji EFC https://efc.edu.pl/programy/horyzonty i programie horyzonty? Misją Fundacji jest pokonywanie barier uniemożliwiających równy start młodym ludziom w Polsce, a także wspieranie zaangażowania obywatelskiego, rozwoju osobistego i ambicji naukowych uczniów.
baska5

Re: Jaka prywatna szkoła w Łodzi

Post autor: baska5 »

Nie wszystkie dzieci mają równy dostęp do edukacji. Właśnie dlatego dobre jest to, że istnieją fundację, które zajmują się wsparciem. Tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty na spokojnie się rozejrzyjcie i poczytajcie sobie na temat programu stypendialnego Horyzonty. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji.
ODPOWIEDZ