Intercyza

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 35
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:56

Intercyza

Post autor: sansa »

Mój mąż prowadzi własną działalność gospodarczą i sądzę, że dobrym pomysłem byłoby podpisanie intercyzy. Zabezpieczyłoby to nasze finanse w razie niepowodzenia i złej sytuacji w firmie. Dlatego szukam sprawdzonego prawnika u którego moglibyśmy podpisać taki dokument. Może to być polecany prawnik Szczecin lub okolice.
nodiś

Re: Intercyza

Post autor: nodiś »

A może podpytaj o tego typu sprawy w tej kancelarii https://snkancelaria.pl/ ? oni zajmują się rozwodami ale i nie tylko z tego co wiem to może i w sprawach intercyzy pomogą Ci coś i doradzą jakie kroki odpowiednio podjąć aby wyszło na Twoją korzyść
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Intercyza

Post autor: kira29 »

W tego typu aktach prawnych, liczy się przede wszystkim dobre i odpowiednie napisanie wszystkich działań, które są przede wszystkim istotne pod względem dopasowania. Warto w takim wypadku postawić na https://piatekchemycz.pl/ gdzie znajdziesz bardzo istotne informacje, ale także pomoc w zakresie aktów prawnych. Warto zatem skorzystać z ich pomocy, a także wiedzy jak i doświadczenia.
Jędruś

Re: Intercyza

Post autor: Jędruś »

Jeśli poszukujesz porady prawnej z zakresu intercyz to nie musisz od razu szukać lokalnego prawnika czy kancelarii bo masz lepsze rozwiązanie w postaci ekancelaria.tv Poprzez kwestionariusz wysyłasz im swój problem i dostajesz wycenę po akceptacji której masz wyczerpującą odpowiedź. Jeśli to mało możesz także zamówić video konferencję i przedyskutować niejasne kwestie.
ODPOWIEDZ