Filmowanie dronem - warto?

Różniaste różności!
gołaś

Filmowanie dronem - warto?

Post autor: gołaś »

Dostałem za zadanie znalezienie jakiegoś ciekawego pomysłu na uwiecznienie prac budowlanych na budowie. Nie nic w głowie zacząłem przeglądać internet. Tutaj https://www.bank-life.pl/filmowanie-dronem-w-warszawie/ znalazłem coś, co bardzo mi się spodobało. Zanim jednak się zdecyduję ostatecznie chciałbym poznać opinie osób, które miały już z takimi tematami do czynienia.
Hnu3ql2ś

Re: Filmowanie dronem - warto?

Post autor: Hnu3ql2ś »

gołaś pisze: ↑19 lut 2021, 15:31 Dostałem za zadanie znalezienie jakiegoś ciekawego pomysłu na uwiecznienie prac budowlanych na budowie. Nie nic w głowie zacząłem przeglądać internet. Zanim jednak się zdecyduję ostatecznie chciałbym poznać opinie osób, które miały już z takimi tematami do czynienia.
Wydaje mi się że powinieneś poszukać pomocy na forach budowlanych

_________________________________
hurtownia elektryczna
ewuś

Re: Filmowanie dronem - warto?

Post autor: ewuś »

Pewnie, że warto! A jaki masz sprzęt? Jeśli dopiero szukasz czegoś wyjątkowego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o tego typu sprzęt. Trzeba stawiać na jakość, aby taki film był naprawdę wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ