Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Wątek o tym, jak zaplanować podróż autem, o czym pamiętać przy pakowaniu, czego unikać.
Awatar użytkownika
Meliza
Posty: 49
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:40

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Meliza »

Jak wyglądała u was nauką do egzaminu? Mieliście bardzo surowego instruktora, czy może takiego mega wyluzowanego? Ja nie wiem co będzie dla mnie lepsze:D Nie wiem jeszcze jaką szkołę jazdy wybrać. Znalazłam ciekawe miejsce http://palgan.pl/ Jest to szkoła z Łodzi. Może też jesteście z tego miasta i możecie coś więcej na jej temat powiedzieć.
Awatar użytkownika
juka
Posty: 41
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:22

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: juka »

Jasne, że szkoła jest ważna i placówka związana z nauką prowadzenia samochodu, ale jeszcze należy się odpowiednio przebadać przed zdawaniem egzaminów. Gdzie? A na przykład tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ możemy tego dokonać, jeśli jesteśmy ze stolicy. Szukajcie takich placówek z małymi kolejkami u siebie.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:46

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Kasia »

W moim przypadku świetnie przygotowali mnie do egzaminu w szkole Zdaj Prawko z Poznania. Polecam, bo mają spore doświadczenie i potrafią przekazywać wiedzę i umiejętności.
Rakią

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Rakią »

Moim zdaniem bardzo ważny jest dobry instruktor. Mogę polecić pana Piotra z Autodrive w Poznaniu. Świetny człowiek, punktualny, cierpliwy i potrafi rewelacyjnie wytłumaczyć manewry. Czasami aż ma się dość trenowania, ale on nie odpuszcza dopóki nie zobaczy, że kursant potrafi wykonać manewr poprawnie, no ale przecież o to chodzi w nauce. :)
Rómik

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Rómik »

Sądzę, że co do instruktora, to każdy będzie miał inne potrzeby. Jedni lubią kiedy ktoś im wręcz nakazuje coś robić, a inni, w tym ja, potrzebują osoby nieco bardziej wyluzowanej. Uczyłam się jeździć w Częstochowie w szkole Progress u państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl i mogę śmiało polecić ich szkołę. Już od pierwszej wizyty w biurze wiedziałam, że atmosfera, która u nich panuje jest taka akurat dla mnie, bez zbędnego nadęcia. Instruktor z którym jeździłam to super pogodny gość, który umiał i zażartować i rzeczowo wyjaśniać. Dla mnie plusem był jeszcze kurs weekendowy, ale wiem, że organizują też kursy wieczorowe.
złoty

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: złoty »

W sumie każdy ma prawo pójść na prawo jazdy, ale trzeba trochę wiedzy , umiejętności i takiej wrodzonej odpowiedzialności. Co prawda ja doskonale wiem, że jazdy doszkalające w poznaniu mi się przydadzą, ale mam nadzieję, że kiedyś będę dobrym kierowcą.
Minu8jhę

Re: Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Minu8jhę »

juka pisze: ↑16 mar 2020, 17:37 Jasne, że szkoła jest ważna i placówka związana z nauką prowadzenia samochodu, ale jeszcze należy się odpowiednio przebadać przed zdawaniem egzaminów. Gdzie? A na przykład tutaj możemy tego dokonać, jeśli jesteśmy ze stolicy. Szukajcie takich placówek z małymi kolejkami u siebie.
również szukam takich miejsc.
-
https://zrobprzyjecie.pl/
ODPOWIEDZ