S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Poznaj opinie o firmach z całej Polski i nie tylko! Dowiedz się, z kim warto nawiązać współpracę i kto oferuje najkorzystniejszą ofertę.
Ryta

S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: Ryta »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
xianti

Re: S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: xianti »

W sumie ja chętnie bym coś zmieniła w mieszkaniu, ale na razie nie decyduję się na nic specjalnego, bo wiecie, jak to jest. Spokojnie do przodu i mam nadzieję, że uda nam się coś w tym względzie zrobić. Dodatkowo sprawdzam na przykład też farby lateksowe dulux kolory , bo jednak bez tego to nie pojedziemy nigdzie.
melissa88

Re: S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: melissa88 »

Każda budowa ma dla mnie znaczenie, ale ja Wam powiem, że najbardziej męczy, kiedy coś jest źle poprowadzone i mamy potem dylematy, co i jak. Więc dopowiem Wam, że w pewnym momencie po prostu audyty energetyczne są dobrą opcją. Zanim jeszcze będziecie konkretnie myśleć o zabudowie, warto sprawdzić, czy wszędzie będzie elektryka, albo czy ciepło będzie dość wydajne.
deualaa

Re: S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: deualaa »

Nie jest moją kwestią dowiedzieć się, co jak mamy robić, ale póki co wydaje mi się, że warto się douczać. Na razie posadzka samopoziomująca cienkowarstwowa to coś solidnego i to jest fajne. Nie mogę sobie tego po prostu ogarnąć, ale mam nadzieję, że spokojnie sprawdzam sobie to, jak co robić.
uczuciowamii

Re: S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: uczuciowamii »

Naprawdę mam sporo do powiedzenia, ale ja jedno wiem - farby lateksowe dulux kolory są najlepsze do malowania. Taką opinię sama podzielam, choć słyszałam od wielu znajomych. Dlatego sie na to zdecyduję. Niech mi się to uda jak najlepiej, trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że się na to zdecydujemy.
paliwkaa

Re: S&J Zakład Remontowo-Budowlany Sargis Petrosyan

Post autor: paliwkaa »

Szukając projektów, zawsze patrzę na promocje. I tu https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-d ... -wariant-b mam coś naprawdę sensownego! Wręcz bym powiedziała, że świetnego, bo okazuje się, że można naprawdę sporo osiągnąć w tym obszarze, a domek jest cudowny. Zgodzicie się? Zapytam w pracowni o doskonalenie projektu:
Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
ODPOWIEDZ