Jaki wózek?

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
Tomasz76
Posty: 74
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Jaki wózek?

Post autor: Tomasz76 »

Jeśli szukacie porządnego wózka dla Waszej pociechy, to na pewno powinniście skorzystać z takich sprzętów jak te, które możecie znaleźc w https://umalucha.pl/ To bardzo ciekawa opcja, szczególnie biorąc pod uwagę rozwój dzisiejszych technologii. Teraz wózki są zarówno praktyczne, jak i bezpieczne.
Awatar użytkownika
pokemonn
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 11:00

Re: Jaki wózek?

Post autor: pokemonn »

też tak mysle dobra firma :) i sprdzona jakość

Skup działek Gdynia
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Jaki wózek?

Post autor: cubanka »

Mam x-landera i uważam że to najlepszy i najładniejszy wózek na świecie. X-lander X-pulse wygląda na bardzo duży wózek, ale stelaż jest bardzo zgrabny, lekki i składa się w malutki prostokąt, mieści się spokojnie nawet w małym bagażniku. Gondola natomiast jest długa i szeroka, co sprawia, że nawet bardzo duże dziecko będzie jeździło w komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
JarekWozniak
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:19

Re: Jaki wózek?

Post autor: JarekWozniak »

Wszystko zalezy od naszych potrzeb.
wózek43

Re: Jaki wózek?

Post autor: wózek43 »

Możecie na tej stronie Wózek inwalidzki kupić można wózek aktywny pozycjonujący. Bardzo na plus jest to że łatwo dostosowuje się do częstych zmiany pozycji osoby użytkującej. Konfigurowalne elementy któ®e są w tym wózku pozwalają na indywidualne ustawienie do odpowiedniego ciała. Polecam bardzo.
vóx

Re: Jaki wózek?

Post autor: vóx »

A co powiecie ogólnie na takie https://colibro.eu/pol_m_Wozki-dzieciec ... e-165.html spacerówki? Mi się to wydaje dobrym pomysłem, ale nie wiem, jak wy to widzicie. Może warto ogólnie pomyśleć o czymś specjalnym Jakie macie zdanie? W sumie w Colibro to można wiele ciekawych rzeczy znaleźć.
grażka

Re: Jaki wózek?

Post autor: grażka »

Wracając do tematu wózków to moge polecić X-landera, czyli wózek który ja kupiłam dla swojego dziecka już jakiś czas temu. Wózek nie tylko pięknie się prezentuję ale jest również bardzo łatwy w obsłudze. Składa się jedną ręką, ma masę różnych bajerów, dużą budę, która chroni przed wiatrem, deszczem, słońcem, pojemny kosz zakupowy i nie zabiera wiele miejsca w bagażniku
ODPOWIEDZ